Facebook
Wolny domeki
od 18 sierpnia

668-288-266

Cennik/Regulamin


REGULAMIN
1. Za każdą dodatkową osobę powyżej 6 obowiązuje dopłata 35,00zł. 
2. Przyjmowanie gości odbywa się od godziny 16:00, opuszczanie obiektu
do godziny 10:00.
3. Umożliwiamy wcześniejsze zakwaterowanie lub późniejsze wymeldowanie po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą w wysokości 150,00zł.
4. Na terenie ośrodka obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 23.00 do
7.00 oraz należytego porządku, nieprzestrzegania pkt 4 regulaminu grozi wydaleniem z ośrodka bez prawa do zwrotu poniesionych wcześniej opłat lub wszelkich innych odszkodowań.
5. Ponadto obowiązuje kaucja w kwocie 300,00zł, na poczet szkód wynikających z nieprawidłowej eksploatacji wynajmowanych domków. W/w kaucja rozliczana jest w dniu zdania domku. 
6. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku należy zgłaszać na bieżąco. 
7. Promocję, rabaty, zniżki udzielane klientom, nie łączą się.
8. Warunkiem rezerwacji jest wpłata 30% zaliczki w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi.
9. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej, która w sezonie 2018 wynosi 2,20 zł za osobę/dobę. Zwolnione z tej opłaty są dzieci do lat 4. W/w opłata pobierana jest przy zakwaterowaniu, następnie przekazywana Gminie Postomino.
10. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy należności za utracone świadczenia.
11. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany numeru domku letniskowego przydzielonego w trakcie rezerwacji.
12. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okiem i drzwi w momencie opuszczania domku.
13.Osoby nie będące klientami Morskiego Zacisza mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie do godziny 23:00.
14. Zezwolenie na pobyt zwierząt w obiekcie Morskie Zacisze możliwe jest jedynie po zgłoszeniu tego faktu i otrzymaniu zgody podczas rezerwacji. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień psa, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na spacery poza teren obiektu. Na terenie obiektu zwierzęta należy trzymać wyłącznie na smyczy i z kagańcem. Właściciele zwierząt ponoszą pełną odpowiedzialność odszkodowawczą oraz materialną za swoich pupili. 
15. Parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach parkingowych. Parking jest bezpłatny. Do jednego domku przysługują dwa miejsca parkingowe. 
16. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w obiekcie Morskie Zacisze dozwolone jest jedynie pod opieką osób dorosłych.
17. Morskie Zacisze nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody itp.
18. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, rozpalania grilla poza miejscem wyznaczonym, używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp. W przypadku nie zastosowania się do powyższego zakazu naliczana jest dodatkowa opłata wysokości 350 zł.
19. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, w przypadku stwierdzenia przez gospodarza ośrodka niedostosowania się do zakazu palenia w domkach, naliczana jest dodatkowa opłata wysokości 500 zł.
Pogoda Jarosławiec